HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2016 Çarşamba

Hüseyin Aydın “GÜZEL OYUN OYNAYAMADIK”

Hüseyin Aydın “GÜZEL OYUN OYNAYAMADIK”
Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın, 1-0 kaybedilen Silivri Ortaköy maçının ardından yaptığı değerlendirmede güzel bir oyun ortaya koyamadıklarını söyledi.

Aydın “Güzel oyun oynayamadık. Kendi kalemize golü attık. Oynamadan olmuyor. Oynamamız lazım. Rakibi tebrik ediyoruz. Bundan sonra çabuk toparlanıp daha iyi sonuçlar almalıyız.” ifadesini kullandı.

AYDIN’DAN CENTİLMEN HAREKETLER
Bu arada Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın maç sonrası centilmen hareketleriyle alkış topladı. Aydın, maç sonrası bazı taraftarların skora öfkelenmesi ve Silivri Ortaköysporlu oyunculara tepki göstermesi üzerine bu taraftarlarla bir konuşma yaparak daha sakin olmalarını istedi. Aydın, herhangi bir olay çıkmaması için de bu taraftarları futbolcuların sahadan çıktığı kapıdan uzaklaştırarak bir güvenlik görevlisi gibi Silivri Ortaköysporlu futbolcuları kendi elleriyle soyunma odasına kadar götürdü. Aydın’ın mağlubiyete rağmen gösterdiği bu tavır camiada büyük övgü topladı.
 
ÇEBİ: HEPSİYLE GURUR DUYDUM
Güzelcespor Teknik Direktörü İsmail Çebi de yaptığı değerlendirmede iyi bir mücadele ortaya koymalarına rağmen tecrübesizce kaybettiklerini söyledi. Çebi “7.hafta sonunda oynadığımız en dirençli takımı karşımızda bulduk. Maçtan önce de kritik bir puan durumundaydık. Rakibimiz sadece bir pozisyon buldu. Onu da değerlendirdi. Biz bir hata yaptık. Maç ortadaydı. 10 kişi kalmamıza rağmen iyi bir baskı kurduk. Yenilmemize rağmen oyuncularıma son dakikaya kadar koydukları mücadele için teşekkür ediyorum. Hepsiyle gurur duydum.” diye konuştu.
 
CANBAZ: BU MAÇ BİTTİ
Güzelcespor Fahri Başkanı Tamer Canbaz da Silivri Ortaköy maçı sonrası bir değerlendirme yaparak hata yapanın kaybedeceği bir maç oynadıklarını, hatayı da kendilerinin yaptığını söyledi. Canbaz “Aslında maça iyi başladık. İki takımda çok kontrollü bir oyun oynadı. İlk yarı iyi mücadele ettik. İkinci yarıda hata yapanın kaybedeceği bir maç görülüyordu. Hatayı biz yaptık. Kendi kalemize golü attıktan sonra daha atak bir oyun anlayışıyla maçı rakip sahaya yıktık. Rakibimiz de bir süre sayıca bizden bir kişi fazla oynadı. Buna rağmen yaptığımız baskı sonuç getirmedi. Aslında fena oyun oynamadık. Bu maç bitti. Artık ileriki haftalara bakmamız lazım.” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.