HAZIRLIK MAÇLARI

13 Kasım 2016 Pazar

Hürriyetgücü Şirinevler engelini aşmasını bildi.1. Amatör Lig 5.Grubun önemli müsabakasında Hürriyetgücü ve Şirinevler takımları Nurtepe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakayı izlemeye gelen çoğunluğu Hürriyetgücü taraftarı ve tarafsız sporseverler zevkli ve keyifli bir doksan dakika izlediler.


Başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar mücadele gücü yüksek tempolu müsabakanın doksanıncı dakikasına kadar girdiği pozisyonları değerlendiren Hürriyetgücü takımı 2-0 önde girdi.


Uzatma dakikalarında bir gol bulan Şirinevler takımı beraberlik için uzatma dakikalarında doldur boşaltı denedi ama Hürriyet gücü takımı beraberlik golüne şans tanımadı. Müsabaka sonunda ev sahibi takım sevinç, deplasman takımında ise hüzün vardı.


Bu galibiyet ile birlikte bir maç eksiğine rağmen Şirinevler takımının üstünde yer alan Hürriyetgücü takımı gözünü zirveye dikti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.