HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2016 Çarşamba

Halkalıspor Lider Damlaspor'u kendi sahasında 4-1 mağlup etti.

Halkalıspor Lider Damlaspor'u kendi sahasında 4-1 mağlup etti.
İstanbul U-15/A Gençler Ligi 11.Grupta Ligin 11.Haftasında Küçükçekmece
Halkalıspor, Zeytinburnu Damlaspor'u Hasan Doğan Sahasında 4-1 yenerek yenilmezliğine son verdi.


Zeytinburnu Hasan Doğan Sahasında Damlaspor ile Halkalıspor takımları arasındaki maçı Berkay Ertin, Uğur Çorlu ve Mustafa Sezer hakem üçlüsü yönetti.

Karşılaşamaya hızlı başlayan ev sahibi takım Damlaspor oyun daha ilk başlarında attığı gole 1-0 öne geçti. Kalesinde gördüğü gollün şokunu çabuk atlatan misafir takım Halkalıspor Onur ve Erkan’ın attığı gollerle ilk yarıyı 2-1 önde kapattı.

İkinci yarıda baskılı ve atak futbol sergileyen Halkalıspor Onur ve Mehmet’in attığı gollerle farkı üç, skoru da 4-1 yaparak çekinerek çıktığı maçı 4-1 kazanarak haftalardır yenilgi güzü görmeyen Damlaspor'un yenilmezliğine son verdi ve üç puanı alarak mutlu sevinç yaşadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.