HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Halkalı Taştepespor U 15 Takım engelleri bir bir aşıyor.

Halkalı Taştepespor U 15 Takım engelleri bir bir aşıyor.
İstanbul U 15/A Gençler Liginde Halkalı Taştepespor takımı kendi sahasında Yenibosnaspor'u 2-0 yenerek Liderliğini Sürdürdü.


U 15/A Gençler Liginin güçlü takımlarından Halkalı Taştepespor, kendi sahasında Yenibosnaspor Kulübünü ağırladı. Maçın ilk dakikalarından itibaren misafir takımı presleriyle zorlayan Halkalı Taştepespor, ilk yarıda gol bulamadı 0-0 berabere biten ilk yarının ardından sahaya hırslı bir kadroyla çıkan Halkalı Taştepespor 38,53. Dakikada U 14 Milli futbolcusu Harun'un golleriyle 2-0 öne geçti...


Zorlu Mücadelenin ardından rakibini 2-0 yenen Bordo-Mavililer sahadan 3 puanla ayrılarak şampiyonluk yolunda namaglûp olarak liderliğini devam ettirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.