HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

GÜMÜŞSUYUSPOR ZORLU DEPLASMANDAN TEK PUANI KAPIP DÖNDÜ

GÜMÜŞSUYUSPOR ZORLU DEPLASMANDAN TEK PUANI KAPIP DÖNDÜ
İstanbul 1.Amatör Lig 17.Grubunda zirve hesapları yapan Kartalgücü ile deplasmanda mücadeleye çıkan Beykoz ekibi Gümşsuyuspor maçtan golsüz beraberlik ile ayrılarak tek puanı hanesine yazdıran taraf oldu.

Grupta Lider durumda olan 1923 Esenkentspor’un hafta içini maç yapmadan Bay olarak geçmesi ile liderlik koltuğunun yeni sahibi olmak isteyen rakibi karşısında iyi bir savunma kurgusu ile oynayan Gümüşsuyulu futbolcular rakibinin moralini fena bozdu.
Gümüşsuyuspor takımı müsabakaya Kalede Burak-Ali-Serkan-Ünal-Hakan-Selahattin-Oğuz-Alican-Onur Batıgün ve Erdi’den oluşan bir 11 ile çıktı. Yeşil-Beyazlı ekibin teknik sorumlusu Kamil Çolak ilerleyen dakikalarda Onur’un yerine Bayram Murat’ı, Erdi’nin yerine Can Keskin’i ve Oğuz Ergüner’in yerine Ali Ufuk’u oyuna dahil etti. Sezon başından beri istenen skorları bir türlü yakalayamayan Yeşil-Beyazlı ekip bu zorlu mücadeleden aldığı 1 puan ve ortaya koyduğu dirençli futbol ile ilerleyen haftalar için umut verdi. Gümüşsuyuspor hafta sonunda ise evinde konuk edeceği Çakmaspor’u mağlup edip sıralamada alta alma düşüncesinde.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.