HAZIRLIK MAÇLARI

6 Kasım 2016 Pazar

Gültepe Özgençlikspor liderliğe ortak oldu.


.
Gültepe Özgençlikspor liderliğe ortak oldu.
İstanbul 1. Amatör Lig 9. Grupta şampiyonluk mücadelesi içinde olan Gültepe Özgençlikspor kendi saha ve seyircisi önünde zorda olsa Bayrampaşa Teknikspor'u 1-0 mağlup ederek liderliğe ortak oldu.


Maçtan önemli dakikalar
Ligin 6. Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Gültepe Özgençlikspor İle Bayrampaşa Teknikspor takımları karşı karşıya geldiler.3. Dakika Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan kaleyi karşıdan gördü sert şutu top kale direğinin yanından auta çıktı.
7.Dakika Gültepe Özgençlikspor yine takım kaptanı Anılcan takım arkadaşı Bilal'a aşırma bir top atarak ceza sahası içine girmesini sağladı herkesin gol diye beklediği pozisyonu Bilal çok kötü bir vuruş yaparak auta attı.
9.Dakika misafir takım Bayrampaşa Teknikspor'da Ali'nin ceza alanı içine orta şut karışımı topunu Gültepe Özgençlikspor kalecisi Mehmet yumruklayarak uzaklaştırdı.
19.Dakika Gültepe Özgençlikspor da Onur ceza sahası dışından sert şutu top kale direğini yalayarak auta çıktı.
21.Dakika Bayrampaşa Teknikspor da Hüseyin sol kanattan aldığı topla birlikte ceza sahası çaprazından sert şutunda ev sahibi kalecisi Mehmet boşa çıktı ancak Top’a kimse dokunmayınca top auta çıktı.
24.Dakika misafir takım Bayrampaşa Teknikspor da yine Hüseyin köşe atışı kullandı ceza sahası içine gelen topa Gültepe Özgençlikspor kalecisi Mehmet çift yumrukla topu uzaklaştırdı.

Ertuğrul'un şutu direkten döndü.
26.Dakika Bayrampaşa Teknikspor Ertuğrul yaklaşık 25 metreden kaleyi karşıdan gördü sert şutu top üst direkten döndü.
31.Dakika misafir takım Bayrampaşa Teknikspor da Cem sol çaprazdan sert şutu top az farkla auta gitti.
36.Dakika Bayrampaşa Teknikspor 'da Hüseyin ceza sahası içine girmek üzereyken vurdu. Hüseyin'in sert şutunda top az farkla auta gitti.
38.Dakika Bayrampaşa Teknikspor Çağlıyan ceza sahası dışından plase vuruşu top kale direğinin üstünden az farkla dışarı çıktı.
41.Dakika ve sahibi Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan'ın serbest vuruşunu Bayrampaşa Teknikspor kalecisi Mehmet çok güzel bir refleksle topu kornere çelerek golle müsaade etmedi.
51.Dakika Bayrampaşa Teknikspor Cihangir sol taraftan sert şutunu Gültepe Özgençlikspor kalecisi Mehmet topu elinden kaçırdı ancak takım arkadaşları son anda topu uzaklaştırarak golle izin vermedi.
56.Dakika Bayrampaşa Teknikspor Cihangir'in sert şutu top yine kale direğini yalayarak auta çıktı.
59.Dakika Bayrampaşa Teknikspor'da Hüseyinin sert şutu ev sahibi kaleci Mehmet topu iki hamlede kontrol altına alarak golle izin vermedi.
60.Dakika Bayrampaşa Teknikspor'da atılan uzun topla rakip ceza sahasına giren Ali topu ağlara yolladı ancak karşılaşmanın orta hakemi Yiğithan Uçar ofsayt gerekçesi ile iptal etti.

62.Dakika ev sahibi takım Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan ortası takım arkadaşı Bilal topla buluştu sert şutu top yandan auta çıktı.
67.Dakika Gültepe Özgençlikspor takım Halil'in sert şutu top kale direğinin yanından çok az farkla auta gitti.
69.Dakika Bayrampaşa Teknikspor'da Hüseyin ara pası topu ile buluştu ceza sahası içine girdi Gültepe Özgençlikspor kalecisi Mehmet'in solundan ağlara gönderdi ancak orta hakem Yiğithan Uçar yine ofsayt gerekçesi ile ağlara giden gollü iptal etti.
75.Dakika Bayrampaşa Teknikspor'da Ali takım arkadaşı Ertuğrul’a ver kaça girdi Ertuğrul'un plase vuruşu top kale direğinin yanında auta çıktı.
78.Dakika Gültepe Özgençlikspor Ahmet sağ kanattan ceza sahası içine ortalan topa takım arkadaşı Oğuzhan topa son dokunan oyuncu oldu ancak yine top kale direğini yalayarak auta çıktı.
83.Dakika Gültepe Özgençlikspor da ikinci yarıda oyuna dahil olan Sercan sol taraftan ceza sahası içine uzun taç atışı yaptı kafalardan seken topa son dokunan Oğuzhan takımının 1-0 öne geçen gollünü attı.
87.Dakika Gültepe Özgençlikspor atılan ara pası topu ile rakip ceza sahasına girmek üzereyken sert şutu misafir takımda Emrah yerinde müdahale ederek gole izin vermedi.
89.Dakika misafir takım Bayrampaşa Teknikspor'da Çağlayan ikinci sarı ve ardından kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
Karşılaşmada başka gol olmayınca ev sahibi Gültepe Özgençlikspor zorda olsa ikinci yarıda Oğuzhan’ın attığı golle karşılaşmayı 1-0 kazanarak üç puanı alırken 15 puanla Çapaspor ile birlikte liderliğe ortak olan takım oldu.

Stat: Yeşilova Kemal Aktaş

Hakemler: Yiğithan Uçar, Mehmet Akif Erdemir, Oğzuhan Talha Karakuş.

Gültepe Özgençlikspor: Mehmet, Fatih, Murat, Barış(Sercan),Tolga, Halil,
Ahmet(Furkan)Oğuzhan, Onur(Osman)Anılcan, Bilal.

Bayrampaşa Teknikspor: Mehmet, Ogün, İsmail(Murat),Emirhan, Caner, Çağlayan, Ali, Cem, Ertuğrul, Cihangir, Hüseyin.

Gol: 83.Dk Oğuzhan-Gültepe Özgençlikspor

Kırmızı Kart: 89.Dk Çağlıyan-Bayrampaşa Teknikspor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.