HAZIRLIK MAÇLARI

25 Kasım 2016 Cuma

Gol yağmurunda üç puan Davutpaşa'nın olduSüper Amatör Lig önemli müsabakasında Davutpaşa ve Nişantaşı takımları Namık Sevik Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka adeta gol yağmurunun habercisi şeklinde pozisyon zenginliği ile başladı.Müsabakanın 7.dakikasında Davutpaşa öne geçti.


Kazandığı korner vuruşundan öne geçen Davutpaşa takımının sevinci fazla sürmedi.Yasin ile Nişantaşı beraberlik golünü buldu.

 

Tecrübeli Kaptan Abdi hava topunu Yasinin önüne bırakınca Yasin karşı karşıya kaldığı pozisyona net bir vuruşla beraberlik golünü buldu.


İlk yarının son dakikalarında Davutpşa takımı ilk yarının skorunu tayin eden golü Nişanytaşı filelerine göndermesini bildi.


Müsabakanın ikinci yarısında gol yağmuru devam etti.


Davutpaşa takımı yakaladığıpozisyonlarda Nişantaşı takımına göre daha başarılı olunca müsabakadan 5-2 galip ayrılmasını bildi.


Davutpaşa takımının gollerini Semih(3),Mert ve Ahmet kaydederken,Nişantaşı takımının ilk golü Yasin,ikinci golüde Steve vuruşunda defansada çarparak Nişantaşı golü olarak filelerle buluştu.


Müsabaka hafta içi oynanmasına rağmen Davutpaşa takımının vefakar emektar taraftarları tribündeki yerlerini aldılar.

Eski ünlü Hakemlerimizden Muhittin Boşat'ta her zamanki gibi müsabakayı yakından takip etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.