HAZIRLIK MAÇLARI

13 Kasım 2016 Pazar

Gol Yağmurunda gülen taraf MarmaraEreğlisiTekirdağ Süper Amatör lig zirve mücadelesi yapan iki takımın mücadelesinde Çorlu Kültürspor ve Marmara ereğlisi takımları çorlu General Basri Saran Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka ilk dakikasından itibaren bol gollü bir müsabaka olacağı sinyallerini verdi. İki takım da kazanmak için açık bir futbol sergiledi. Girdiği pozisyonların bir fazlasını değerlendirmesini bilen deplasman temsilcisi Marmara ereğlisi takımı müsabakadan 4-5 galip ayrılmasını bildi.


Müsabakanın ilk golü Çorlu Kültürspor'dan geldi.Marmara ereğlisi takımı bu gole karşılık vermede zorlanmadı. Müsabaka özellikle Marmara ereğlisi takımının aşırı sert futbolundan dolayı kısa aralıklarla sürekli durmak durumunda kaldı.


Çorlu Kültürspor takımını iki sporcusu sakatlanarak oyunu terk etmek zorunda kaldı. Özellikle Tansu'nun sakatlığı ciddi olunca ambulans acil olarak sahaya girdi ve sporcuyu hastaneye götürdü.


Bu şanssız sakatlıklara rağmen oyundan kopmayan Çorlukültürspor takımı arka arkaya bulduğu gollerle skoru 3-1 yapmasını bildi.Müsabakanın ikinci yarısında adeta gol yağmuru vardı.ikinci devrede son derece açık bir futbol sergileyen Marmaraereğli takımı rakibinden bir fazla gol atmasını bildi ve 4-5 galip gelerek üç puanı hanesine yazdırmayı bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.