HAZIRLIK MAÇLARI

28 Kasım 2016 Pazartesi

Gebzespor adım adım zirveye yürüyorBölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Gebzespor takımı adım adım zirveye yürüyor.Bu gün oynadığı zorlu Vefa müsabakasından attığı üç gol ile üç puan almasını bilen mor beyazlı takım Lider Velimeşe takımının ensesine yapıştı ve nefesini hissettirmeye başladı.
Muhteşem taraftarının görsel meşale gösterileri altında başladığı müsabakada üç güzel gol buldu.Müsabakanın ilk kırkbeş dakikasında arzuladığı gole bir türlü kavuşamayan Gebzespor takımı müsabakanın ikinci yarısında adeta gol oldu yağdı.


63 ve 64.dakikalarda arka arkaya önce önce Caner daha sonra Hakan ile birer gol buldu ve bir anda skor 2-0 oldu.

Bu şok iki golle daha da morallenen mor beyazlı takım Babacar Mbaye Dıop ile bir gol daha buldu ve net bir skorla zorlu sahadan üç puanla ayrılmasını bildi.


Bu kazanılan üç puanın yanında sahaya yansıttıkları pozitif futbol skor kadar taraftarları ve sporseverleri mutlu etti diyebiliriz.Temsilcimiz Vefa takımı bir türlü istediği sonuçları alamayarak taraftarlarını üzmeye devam etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.