HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2016 Cuma

Feriköy'de Hüseyin Aydoğan dönemi sona erdi.

Feriköy'de Hüseyin Aydoğan dönemi sona erdi.
Sezon başında Feriköy Spor'la anlaşan Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan’ın yönetimle bir görüşme yaparak karşılıklı olarak sözleşmesini feshetti.
Aydoğan konuyla ilgili olarak da sosyal paylaşım sitesinden bir açıklama yaptı. Aydoğan “5 Ağustos tarihinde göreve başladığım Feriköyspor kulübüyle bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunuyorum. Başta kulüp başkanım Oktay Ertuğrul olmak üzere Birol Öğüt, Engin Gönültaş, Mahir Kılıç ve personele ve ayrıca Feriköyspor’un hep desteğini gördüğüm taraftarlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.