HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2016 Perşembe

Fatih Vatan, Kaldığı Yerden Devam

Fatih Vatan, Kaldığı Yerden Devam
Kadınlar 2. lig 1. grupta mücadele eden İstanbul temsilcisi Fatih Vatan Spor evinde konul ettiği Adana temsilcisi Osmaniye Demir Spor' 4-2 yenerek sezona iyi bir başlangıç yaptı.Karşılaşmayı Ömer Faruk Hallaç, Kadir Mutlu, Halil Büyükpınar hakem üçlüsü yönetti. 

Geçtiğimiz sezon Kadınlar 3. Lig’de şampiyon olarak  2. Lige yükselen Fatih Vatanspor ligin ilk maçında Adana temsilcisi Osmaniye Demirspor’u  Fatih Belediyesi Mimar Sinan Stadı’nda konuk etti.
Karşılaşmada Fatih Vatanspor Başkanı Suat Özcan ve Yönetim Kurulu tam kadro yerini alırken Fatih Kulüpler Birliği yetkilileri de ilçenin tek Bayan Futbol takımını desteklemek amacı ile tribünde yerlerini aldılar.


iki takımında lige 3 puan ile başlamak için gösterdikleri özveri sahadaki futbola yansıyınca ortaya seyir zevki yüksek bir müsabaka çıktı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında Konuk ekip Osmaniye Spor'un bir topu direkten dönerken, Fatih Vatan Spor 19. dakika da Bahar ile bir penaltı atışından yararlanamadı.  
30.dakikada Fatih Vatan Spor'un milli futbolcusu Kader Kısa takımını rahatlatan gole imza attı. Bu golden sonra baskısını arttıran Fatih Vatan 37. dakikada Fatma ile birgol daha bularak farkı ikiye çıkardı. 2-0


Bu aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu. 
İkinci yarının hemen başında Hakem Ömer Faruk Hallaç bu sefer Osmaniye Demir lehine penaltı noktasını gösterdi. Penaltı atışı için topun başına geçen Hanife topu ağlarla buluşturarak farkı bire indirdi. 2-1
Müsabaka da iki takımda uzun süre gol yollarında başarısız olurken son 10 dakikaya 3 gol sığdı. Sessizliği İlk olarak Mevlide bozdu. 83. dakika da kullanılan korner atışına yükselerek kafayı vuran Mevlide Fatih Vatan Spor'u 3-1 öne geçirdi. 90+1.dakikada orta sahada kazandığı toplakonratağa çıkan Kader kendisinin 2. takımının 4. golüne imza attı. 4-1
Karşılaşma bu sonuçla bitecek diye beklenirken 90+3. dakika da bir penaltı daha kazanan Osmaniye emir Spor ilk penaltıdaki gibi Bahar'ın vuruşu ile farkı ikiye indirsede sahadan 4-2 lik galibiyetleayrılan taraf Osmaniye demir oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.