HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

Erok Spor Attı, Gaziosmanpaşa Sevindi.

Erok Spor Attı, Gaziosmanpaşa Sevindi.
Bölgesel Amatör Lig 10. Grup'ta mücadele eden İstanbul temsilcilerinden Erokspor, ilk yarısını 1-0 geride kapattığı karşılaşmanın uzatma dakikalarında gelen gollerle Bursa Zaferspor'u 2-1 mağlup etmeyi başardı. 


Erok Spor Bursa temsilcisi Zafer Spor'u Eyüp'te bulunan Erokspor Tesisleri'nde konuk etti. Karşılaşmayı Muzaffer Hoşsoy, Mehmet Karagöz, Emrah Gülhan hakem üçlüsü yönetti.

Grupta lider durumda bulunan Bursa temsilcisi Zafer Spor karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak bu durumunu devam ettirmek istiyordu. Erok Spor açısından da üst sıralardan kopmamak adına önemli bir nitelik taşıyan müsabaka iki takım oyuncuları ve teknik heyet açısından gergin anlar yaşanmasına sebep oldu.

Mücadelede ilk gol Bursa Zaferspor'dan geldi. 
Karşılaşmanın henüz 9. dakikasında Zafer Spor atağında direkten dönen topu takip eden Özer Dönmez, kaleci Hakan'ın müdahale etmekte geciktiği topu ağlara gönderdi vetakımın deplasman da 1-0 öne geçirdi. İlk yarı buskorla tamamlandı.
Bu golden sonra Erokspor müsabakada üstünlüğü ele geçirse de, eşitliği sağlayacak golü uzun süre bulamadı. Mü
sabaka bu sonuçlamı bitecek diye beklenirken 88. dakika da kazanılan penaltı erok Spor'un dönüşü için yeterli oldu. Penaltı atışı için topun başına geçen Mehmet Aslan topu ağlarla buluştururken, kaleci ile topu ayrı köşelere gönderdi. 1-1
Beraberlik golü sonrasında ataklarını sıklaştıran Erokspor, ikinci golü 90+2'de Oğuz Yeşil'in ayağından yakaladı ve 2-1 öne geçti. Duraklamalar sonunda başka gol olmayınca ev sahibi Erok Spor geriye düştüğü müsabakadan 2-1 galibiyetle ayrılmayı başardı.

Bursa Zaferspor'da maçın 90+3. dakikasında Şükrü Şenocak kırmızı kart gördü. Ayrıca Erokspor hocası Metin Kaygın da hakem Muzaffer Hoşsoy tarafından sahadan ihraç edildi. 

Bursa temsilcisi Zafer Spor karşısında aldığı bu galibiyetle puanını 12'ye çıkaran Erok Spor 3. sırada yer alırken, Zafer Spor 13 puanda kalarak 2. sıraya geriledi. İstanbul derbisinde ataşehirÇamoluk Spor'u 3-1 lik skorla geçen GAziosmanpaşa Spor ise 15 puanla liderlik koltuğuna oturdu.


STAT: Erokspor Tesisleri
HAKEMLER: Muzaffer Hoşsoy, Mehmet Karagöz, Emrah Gülhan
EROKSPOR: Hakan, Fuat, Mehmet, Oğuz, Osman Furkan, Ercan, Mustafa, Fırat, Şakir, Coşkun, Samet
TEKNİK SORUMLU: Metin Kaygın
BURSA ZAFERSPOR: Faruk, Tarık Can, Gökalp, Berk, Şükrü, Emre, Özer, Yunus, Ömer, Metin, Erkan
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Yurtsever
GOLLER: 88' Mehmet Aslan, 90+2' Oğuz Yeşil (Erokspor) / 9' Özer Dönmez (Zaferspor)
KIRMIZI KART: 90+3' Şükrü Şenocak (Zaferspor

HABER-FOTOĞRAF: AHMET KARALİ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.