HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2016 Perşembe

Dudulluspor galibiyet ile başladı.

Dudulluspor galibiyet ile başladı.
TFF Kadınlar 3.Lig 1.Grup’ta Dudulluspor sezona Gemlik deplasman galibiyeti ile başladı.
Gemlik Zeytinspor ile oynanan karşılaşmanın henüz 3. dakikasında Cansel Ünal ile öne geçen Dudulluspor 19.dakikada Aze Sude Sayan ile farkı ikiye  çıkardılar. Cansel Ünal’ın 23 ve 32.dakikadaki golleri ile devre 4-0 Dudulluspor'un üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıya da 46.dakikada Aze Sude Sayan’ın serbest vuruştan kaydettiği gol ile başlayan Dudulluspor oyunu kontrollü oynayarak karşılaşmayı tamamladılar. Gemlik Zeytinspor 51. dakikada Buket Aksıl’ın serbest vuruşu ile bir gol kaydetti. Karşılaşma 5-1 Dudulluspor'un üstünlüğü ile sonuçlandı.
Ligin ikinci haftasında  Dudulluspor Balıkesir temsilcisi Harb-iş ile kendi evinde karşılaşırken Gemlik Zeytin Spor haftayı bay olarak geçecek.
STAD : Gemlik İlçe Stadı
HAKEMLER : Habibe Yorgun, Gülşah Nur Şen, Melek Gökçe Bulut
GEMLİK ZEYTİN SPOR : Kardelen Öz, Gamze Kalhan, AslıhanKörler, Ebru Okumuş (Gizem Algan46'), Nazlıcan Sönmez, Asya Karabayır, Yeşim Bilgin (Feyza Nisan Kağnıcı 78'), Melike Arı, Buket Aksu, Dilan Taşdemir, Beyza Uçar (Kemile Aktaş 34')
YEDEKLER : Gamze Alkan, Kemile Aktaş, Feyza Nisan Kağnıcı, Gizem Algan
TEKNİK DİREKTÖR : Asiye Erhan

DUDULLUSPOR : Ceren Başarslan, Buse Çavdar, Ferda İpek Çevik, Emine Öksüz, Dilan Erkul, Marziye Ergun, İrem Su Dayıoğlu, Gaye Şahinoğlu (Doğa Selen Sancar 60'), Cansel Ünal, Melisa Demir (Ece Tütüncü 70'), Aze Sude Sayan (Beyza Karaaslan 83')
YEDEKLER : Elif Güler Çınar, Doğa Selen Sancar, Elif Duman, Ece Tütüncü, Beyza Karaaslan, Funda Avcı, Aydan Özşahin
TEKNİK DİREKTÖR : Ekrem Taslak

GOLLER : Buket Aksu 51' (Gemlik Zeytin Spor) / Cansel Ünal 5', 23', 31'- Aze Sude Sayan 19', 46' (Dudulluspor)
SARI KART : Gaye Şahinoğlu 33' (Dudulluspor)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.