HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

Doğanspor, göğüs kabarttı

Doğanspor, göğüs kabarttı
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup'ta mücadele eden Ceyhan Doğanspor, aldığı sonuçlarla ilçe halkının göğüsünü kabartmaya devam ediyor. Adana'nın Ceyhan İlçesi'ni Ceyhanspor ile birlikte temsil eden Doğanspor, kurduğu mütevazi takımla ligde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Körfez İskenderunspor'a konuk olan Ceyhan Doğanspor, 9 kişi kaldığı mücadelede rakibini 2-1 yenmeyi başardı.

 
Takım hakkında değerlendirmelerde bulunan Ceyhan Doğanspor Başkanı Ayhan Apak, "Her türlü yokluğa ve zorluğa rağmen ayakta durmaya çalışıyoruz. Evlatlarıma güveniyorum. Benim güvenimi hiçbir zaman boşa çıkarmadılar. Körfez İskenderunspor karşısında 9 kişi kalmamıza rağmen kazanmasını bildik" dedi.

Amaçlarının Türk futboluna hizmet etmek olduğunu ifade eden Başkan Apak, "Takımımız ligin en az bütçeli ve en genç takımı. Ceyhan'ın gençlerine sahip çıkarak vitrine çıkmalarını sağlıyoruz. Amacımız hepsini Türk futboluna kazandırmak" sözlerini kullandı.


"Pazar günü evimizde oynayacağımız maça tüm Ceyhan halkını davet ediyorum" diyen Apak, konuşmasını şöyle sonlandırdı: "Başka Doğanspor yok. Hepimizin takımı. Gelin sahip çıkın takımımızı. Birlikten kuvvet doğar."

Haber / Foto : Ahmet Sütçü

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.