HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2016 Salı

DENİZ KÖŞKLER SERİYE BAĞLADI: 3-0

DENİZ KÖŞKLER SERİYE BAĞLADI: 3-0
1.Amatör Lig 3.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Denizköşkler kendi sahasında ve seyircisi önünde Subaşı’nı 3-0 gibi net bir skorla mağlup ederek son haftalardaki yükselişine devam etti.


Avcılar Firuzköy Stadı’nda oynanan maçta golleri erken bulan D.Köşkler ikinci yarıda da oyunun kontrolünü elinde tutarak 90 dakika sonunda sahadan istediğini  alarak ayrılan taraf oldu.
Son haftalarda arka arkaya kritik galibiyetlere imza atan Avcılar temsilcisi çekinerek çıktığı Subaşı önünde de 3-0 galip gelerek gözünü liderlik koltuğuna dikti. 
Maça hızlı başlayan ev sahibi ekip henüz 13. dakikada köşe atışı organizasyonunda Bilal’in kafa golüyle 1-0 öne geçti.
Subaşı ne olduğunu anlamadan 16.  dakikada yine bir köşe atışı organizasyonunda bir kez daha sahneye çıkan Bilal ikinci kez kafayla fileleri havalandırarak skoru 2-0 yaptı.
Bu gol aynı zamanda ilk yarının da skoru oldu. İki duran top organizasyonu dışında rakibine net fırsat vermeyen Subaşı ilk yarıda ortaya koyduğu mücadelenin karşılığını alamayarak soyunma odasına 2-0 yenik gitmek zorunda kaldı. 

İkinci yarıda işler D.Köşkler’in istediği gibi gitti. Subaşı savunmada dikkatli oynamasına rağmen ikinci bölgede rakibine üstünlük kuramayarak üçüncü bölgeye geçişleri yapamadı.

Maç boyunca Cenk’i uzaktan şutlarla yoklamaya çalışan konuk takım ceza alanı içine girmekte zorlandı.
90 dakika oyun disiplininden bir dakika olsun kopmayan Denizköşkler 81. dakikada Halil İbrahim’le bir gol daha bulunca maç tamamen koptu. Kalan süre tamamen formalite maçına döndü. Zaman zaman gerilen maçta Subaşı’ndan Uğur 85. dakikada gördüğü  kırmızı kartla cezalı duruma düştü. Kalan sürede başka gol olmayınca D.Köşkler 3-0’lık sonuçla sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu. 

Bu arada Deniz Köşkler cephesinde maçtan sonra büyük bir sevinç yaşandı.
Avcılar temsilcisi maçın bitimi ile birlikte 3 puan sevincini taraftarıyla birlikte paylaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.