HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

DAMLASPOR SOLUKLANDI.

DAMLASPOR SOLUKLANDI.
İstanbul 1. Amatör Lİg 13. grupta düşme potasında yer alan Damlaspor ile üst sıralardan kopmak istemeyen Sefaköy Spor ligde 7. hafta müsabakalarında Sefaköy Kartal Sporsahasında karşı karşıya geldi. Damlaspor deplasmanda oynadığı müsabakadan her iki yarıdabulduğu bireregolle 2-0 galip ayrıldı.

Ligin 7. Haftası Sefaköysspor, Damlaspor takımları karşı karşıya geldiler. Sağnak yağmur altında oynanan maçı Muzaffer Kurun, Cengiz Damar ve Emre Güzel hakeme üçlüsü yönetti.

Maçın ollerini 40. Dakika’da misafir takım Damlaspor takımında Ahmet ceza sahası dışından sert şutu top ağlara yolladı ve ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

70. Dakikada Damlaspor penaltı kazandı. Sarı-Siyahlı takımda topun başın geçen Uğur topu ağlara yollayarak farkı ikiye skoru 2-0 yaptı.

85.Dakikada ev sahibi Sefaköyspor takımında Taylan ikinci sarı ardından kırımızı kartla oyun dışı kaldı ve Sefaköyspor karşılaşmadan 2-0 yenik ayrılarak sahadan puansız ayrıldı.

Sefaköyspor takım 6 maçta 2 Galibiyet,2 Beraberlik ve 2 yenilgi ile 8 puanla 4. sırada yerini alırken sahadan üç puanla ayrılan Damlaspor da 6 puanla 7. sırada yerini alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.