HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Çorluspor1947 takımında radikal kararlar alınması gündemde



Bölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı hafta sonunda Sultangazispor karşısında silik bir futbol ve 2-0 mağlubiyetin ardından taraftarın ve camianın ayağa kalkması spor camiasında ses getirdi.
3.Lig hedefi doğrultusunda kurulan ve Bölgesel Amatör Lig'in en pahalı kadrosunun bu başarısız futbolu ve sonuçları Çorlu taraftarının ve camiasının derinden yaralanmasına sebep oldu.Çorluspor1947 takımında çok kısa süre içerisinde toplanacak olan yönetimin radikal kararlara imza atacağı alınan bilgiler arasında yer aldı.Yönetimde ve Teknik Ekipte rotasyon gündem maddesi olarak belirlendi.Sarı kırmızılı taraftarlar sitemlerini dile getirirken şu görüşlere yer verdiler;Her türlü zorluğa rağmen takımımızı her yerde destekliyoruz.Bu desteğin karşılığı bu olmamalı bizler bunu hak etmiyoruz diyerek üzüntülerini belirttiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.