HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2016 Salı

Çorluspor1947 takımına sevindirici haberBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı bu gelen sevindirici haber ile mutluluk yaşadı.
Dün oynanan müsabakalarda rakiplerinin aldığı puanlar sonucunda iyice alt sıralara düşen Sarı Kırmızılı takım AFDK'dan gelen haber ile mutluluk yaşadı.Teknik Direktör Erdal İşkar 10 gün hak mahrumiyeti alınca kulüpte ve camiada bu ceza sevindirici haber olarak yer aldı.Bu cezanın karşılığı ilk oynanacak olanÇayırova deplasmanında Erdal İşkar sahada olacak.

36-Erdal İŞKAR (Çorluspor 1947 Klb. T.Sor.) hakkında; 19.11.2016 tarihinde oynanan Çorluspor 1947- Uzunköprüspor BAL müsabakasında, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 10 gün hak mahrumiyeti cezası verilmesine (21.11.2016 Tedbirli),

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Yazık çok yazık 3.Lige çıkıp sevineceğiz derken AFDK'dan gelen haberlere seviniyoruz bide başlık atıyoruz.Hiçbir sorun kalmadı her şey yolunda.işi gücü bıraktınız paul dawkins ile uraışıyorsunuz.atı alan Üsküdarı geçti siz ne saçmalıyorsunuz be.Baraj maçında rakip kim olacak millet bunu hesağplamaya başladı siz neyin peşindesiniz.umarım bu yorumum yayınlanır.S.D.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.