HAZIRLIK MAÇLARI

25 Kasım 2016 Cuma

Çorluspor1947 şok haber ile sarsıldıBölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı bu gün AFDK'dan gelen haberle adeta yıkıldı.
Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Uzunköprüspor müsabakasındaTeknik Direktör Erdal İşkar sportmenliğe aykırı davranışlarından dolayı hakem raporuna istinaden AFDK'ya sevkedilmişti.24.11.2016 perşembe günü toplanan AFDK Erdal İşkar hakkında kararını verdi.


33-Erdal İŞKAR (Çorluspor 1947 Klb. T.Sor.) hakkında; 19.11.2016 tarihinde oynanan Çorluspor 1947- Uzunköprüspor BAL müsabakasında, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle savunmasının istenmesine (21.11.2016 Tedbirli),

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.