HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2016 Cumartesi

Çorluspor1947 Ağır yaralıTekirdağ Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı evinde ağırladığı Uzunköprüspor takımı ile golsüz berabere kaldı.
3.Lig parolası ile kurulan ama bir türlü istediği sonuçları elde edemeyen Çorluspor1947 takımına bu günkü müsabakanın faturası ağır oldu.Müsabaka denk kuvvetlerin mücadelesi şekliden geçti diyebiliriz.

Uzunköprü takımı bu müsabakaya gelirken burdan bu kadar kolay puan çıkartacağını tahmin etmemiştir.

Müsabakada oynanan futboldan çok saha dışı olaylar gündeme damgasını vurdu.


Müsabakanın başından sonuna kadar taraftarın protestosuna mağruz kalan kulüp Başkanı Oktay Çolpan'nın müsabaka sonrasında morali bir hayli bozuktu.İlk yarının son dakikasında hakem tarafından oyundan atılan teknik direktör Erdal İşkar'ın en az beş maç ceza alması gündemde.


Hakem raporuna ulaşan Amatorun Dunyasi ekibi Hakemin hakemlik onurunu rahatsız edecek cinsten ağır küfür maddesinin yer almasının en az beş maç yada bir ay hak mahrumiyeti cezası ile cezalandıralacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.


Bu tip hakem raporlarını doğrudan AFDK ele aldığı düşünüldüğünde bu durum sarı kırmızılı takım için büyük handikap olarak görülmekte.Müsabakada bir başka dikkat çeken hususta Çorluspor1947 aleyhine verilen hakem kararlarına taraftar tepkisinin koyulmaması.


Bu tip durumlarda taraftar hakemi çok kolay etkisi altına alıp lehte kararlar verilmesini sağlayabiliyor.Ağır yaralı dememizin sebeplerinden bir tanesi de Serge Pacome Djiehoua'nın Maçın 25.dakikasında sakatlanarak oyunu terketmesi.


Tüm bunlar düşünüldüğünde önümüzdeki haftalarda işlerinin hiç kolay olmadığı tribünlerde konuşulmaktaydı.

Bu gün bir dikkat çeken hususta Taraftarın tribüne çağırdığı sarı kırmızılı takımın taraftarın çağrısına karşı tribüne gitmemesi büyük tepki topladı.Müsabakanın en etkili isimleri Oğuzhan ve Serdal'ın oyundan alınmasına anlam veremeyen taraftarlar şaşkınlıklarını gizleyemediler.


Uzunköprü'den müsabakayı seyretmeye gelen Uzunköprüspor taraftarı ve Çorluspor1947 takımının taraftarının dostluk görüntüleri görülmeye değerdi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ TAM BİR FİYASKO FİŞEK GİBİ ADAMI (7 NUMARA) OYUNDAN ALIYOSUNUZ AYIPTIR AYIP.
ÇORLUSPOR LİGİN ÜSTÜNDE GÜZEL TOP OYNUYOR ANCAK SON VURUŞLARIN KÖTÜ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ YAZIK GERÇEKTEN.
KAPALI TRİBÜNDEKİ SEYİRCİYE (ASİ ŞİMŞEKLER) ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BİR PROTESTO YAPACAKSANIZ MAÇIN SONUNDA YAPIN.ÜÇ BEŞ ÇAPULCUNUN PROVAKATÖRÜN ÇORLUYA İHANETİNE ORTAK OLMAYIN.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.