HAZIRLIK MAÇLARI

27 Kasım 2016 Pazar

Çorlugençlerbirliğı Hayrabolu deplasmanından üç puan çıkartmasını bildiTekirdağ Süper Amatör Lig mücadelesinde Hayraboluspor ve Çorlugençlerbirligi takımları Hayrabolu İlçe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka sağanak yağmur altında oynandı.

İki takımda açık bir futbol sergileyince bol pozisyon izledik.


İlk gol evsahibi Hayraboluspor'dan geldi.Arka direğe yapılan ortaya harika bir kafa vuruşu yapan Tugay'dan geldi.


Bu gol sonrasında beraberlik golü için Çorlugenclerbirligi ataklarını izledik.Dakikalar 35.dediği anda köşe vuruşundan gelen topa harika bir vole vuran

Mehmet Macartay kaydetti.İlk kırkbeş dakika karşılıklı atılan birer gol ile 1-1 sona erdi.

Müsabakanın ikinci yarısında oyunun kontrolü tamamen Çorlugençlerbirliği takımının eline geçti.


Sağlı sollu ataklarla Hayraboluspor kalesine yüklenen Siyah mavili takım Orkan'ın ayagından buldugu golle 1-2 öne geçti.


Bu gol ayni zamanda müsabakanın sonucunu tayin eden goldü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.