HAZIRLIK MAÇLARI

23 Kasım 2016 Çarşamba

ÇENGELKÖY'E ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN

ÇENGELKÖY'E ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN
Bölgesel amatör Lig 10. grupta şampiyonluk için amansız bir mücadele veriliyor. 3 istanbul takımı Çengelköy, Erokspor ve Gaaziosmanpaşa'nın puan puana götürdükleri mücadele de Gaziosmanpaşa ile Çengelköy, Gaziosmanpaşa Stadı'nda karşı karşıya geldiler.

Karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Aytaç Geçgel, Yılmaz Kayhan, Ömer Kibiroğlu hakem üçlüsü yönetti. 
Deplasmanda güçlü rakibi karşısında etkili bir futbol ortaya koyarak 3 puanı hanesine yazdıran Boğaz'ın temsilcisi Çengelköy Spor'da keyifler yerinde. İlk yarısı golsüz eşitlikle sona eren karşılaşmanın ikinci yarısının hemen başında gelen gol Çengelköy'ü rahatlattı. Müsabakada rakibine göredaha etkili olan Çengelköy 50. dakika da Yemen Taş'ın ceza alanı içineortaladığı topu öndirekte kafa vuruşu ile ağlarla buluşturan Kerem Gülmez'in golü ile sahadan 1-0 galibiyetle ayrıldı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.