HAZIRLIK MAÇLARI

28 Kasım 2016 Pazartesi

Çekmeköy ve Modafen'den sessiz randevuBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden ÇekemeköyBelediyesiAlemdağ ve Modafen takımları Alemdağ Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka yağmurlu bir havada hatrı sayılır bir taraftar topluluğu önünde oynandı.


Müsabakaya iki takımda son derece istekli ve yüksek tempoda başladı.


Adeta final müsabakası niteliğinde geçen doksan dakikanın genelinde sıkı bir orta saha mücadelesi oldu.


Yağan yağmur ve kaygan zeminde iki  takım sporcuları da kaliteli pas organizasyonları yapmakta oldukça zorlandı.

Müsabakada iki takım tatlı sert futbolundan ödün vermeyince oyunda elektiriklenmeler oldu.


Aklıselim sporcuların ve yöneticilerin fazlalığı istenmeyen olayların oluşmasına müsade etmedi.


Bu zorlu doksan dakika iki takımında cansiperane mücadelesinde çok iyi mücadele olmasına rağmen gol sesi çıkmadı ve doksan dakika sonunda puanlar paylaşıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.