HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2016 Perşembe

ÇAYIRBAŞI STADI'NDAN SÜRPRİZ ÇIKMADI.

ÇAYIRBAŞI STADI'NDAN SÜRPRİZ ÇIKMADI.
Sarıyer Belediyesi :1 Bozüyük Halk eğitim Gençlik :9
Kadınlar 3. ligi 1. grupta yeni yapılanma içinde olan Sarıyer Belediye Spor, Çayırbaşı Stadı'nda genç milli oyuncuları ile göz dolduran Bursa temsilcisi Bozüyük Halk Eğitim Gençlik ve Spor'u konuk etti. İlk yarıyı 5-0 önde kapatan misafir ekip Bozüyük karşılaşmadan 9-1 galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşmanın ilk bölümlerinde her iki takımda birbirlerine karşı kontrollü bir futbol sergilerken 10. dakikadan sonra konuk ekip Bozüyük Halk Eğitim oyuna ağırlığını koymaya başladı. Genç ve koşan bir ekip olan Bozüyük Halk Eğitim, birde tecrübeli futbolcuları devreye girince fark kaçınılmaz oldu. Kanatlarda hızlı oyuncular olan Fatmanur ve Kaderİn Sarıyer defansının arkasına attığı toplarla buluşan U17 milli takımında da görev alan Birgül 4 golle yıldızlaşırken takımın gol ayağı Zuhal'de ondan aşağı kalmadı ve hat trick yapmayı başardı. Fatmanur Güven ve Fatma Çaprak'ta Bozüyük adına skora katkıda bulunan futbolcular oldular. Sezonun ilk karşılaşmasında kalesinde  gol birden gören Sarıyer Belediyesispor'un tek golü 69. dakika da Hamide Yılmaz'dan geldi.


STAD : Çayırbaşı
HAKEMLER : Seyit Karakoç, İlkim Aysu Yıldız, Halil İbrahim Kibiroğlu
SARIYER BELEDİYESİ : Buse Türkyılmaz, Didem Kıvrak, Melike Birdal, Gülsüm Dilara Zengin, Seda Nur Çakır, Hamide Yılmaz, Buse Naz Bakır, Melek Yılmaz, Hasret Çoban, Müyesser Kılıç, sema Baydur 
YEDEKLER : Göknur Güner, Büşra Vermez, Didem Güner, Şeyda Kaya, Şevval Çoban, Nazlı Eğri
TEKNİK DİREKTÖR : Samim Pekçiçek 

BOZÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR : İlayda Seçilir, Kader Bayram (Merve Ünal 56'), Merve Kaynar, Buse Nur Toroman, Fatmanur Güven (Elanur Mandacı 82'), Fatma Çaprak, Zuhal Çabuk, Birgül Sadıkoğlu, Meryem Kaynar, GizemYaşar, Nisa Nur Ünver (Merve Demir 87')
YEDEKLER : Gözde Kalyon, Elanur Mandacı, Merve Demir, Saniye Doğan, Merve Ünal
TEKNİK DİREKTÖR : Seyfi Dübek

GOLLER : Hamide Yılmaz 69' (Sarıyer Belediyespor) / Zuhal Çabuk 16', 27', 45', Birgül Sadıkoğlu 21', 48', 59', 84', Fatmanur Güven 30', Fatma Çaprak 77' (Bozüyük Halk Eğitim Gençlik ve Spor)

SARI KARTLAR : Buse Türkyılmaz 88' (Sarıyer Belediyesispor) / Merve Kaynar (Bozüyük Halk Eğitim Gençlik ve Spor)


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.