HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2016 Perşembe

Çamlık İlk Yarı Sustu, İkinci Yarı Coştu

Çamlık İlk Yarı Sustu, İkinci Yarı Coştu
Kadın futbolu 3. ligi 1. grupta mücadele eden Pendik Çamlık Spor, Zonguldak temsilcisi Gençlik Merkezi Spor'u Pendik Belediyesi Çamlık Stadı'nda konuk etti. Rakibine oranla çok daha etkili bir futbol sergileyen ev sahibi ekip ilk yarısı golsüz geçen müsabakanın ikinci yarısında gol oldu yağdı. 

Karşılaşmaya hızlı başlayan Pendik Çamlık spor ilk dakikalardan itibaren rakip kalede gol pozisyonları üretmeye başladı. Çamlık spor'un etkili ayakları Şehriban, Sude ve Eda bu pozisyonlardan yararlanamayınca ilk yarı golsüz eşitlikle kapandı.
İkinci yarıda Pendik Çamlık Rüzgarı Esti. 
2. yarıya da aynı hızla başlayan takım Pendik Çamlık oldu.  İkinci yarının henüz ilk saniyelerinde Şehriban rakip oyuncularını geçerek kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu ağlarla buluşturarak gol perdesini araladı. Bu golden sonrası adeta çorap söküğü gibi geldi. Perdeyi açan gole imzaatan Şehriban sonrasında 4 gole yaptığı asistle yıldızlaşırken, Gülsüm ve Firdevs'te attıkları gollerle takımlarının farka gitmesinde rol oynadılar. Karşılaşmayı Pendik Çamlık Spor Şehriban (1), Hilal (1), Firdevs (2) ve Gülsüm (4) golleri ile 8-0 gibi farklı bir skorla kazandı.Maç sonrası açıklama yapan Pendik Çamlık Spor Teknik Direktörü Çağdaş Töre "Ligin ilk haftasında güzel bir galibiyet alan futbolcularımı kutluyorum. İlk yarı ile ikinci yarı arasında gol yollarında siyah ve beyaz kadar fark vardı. ancak ikinci yarı futbolcularımız gerçek kimliklerine büründüler ve farkı getirdiler. Her şeyden önemlisi Çamlık Spor Tesislerinin o kadar dolu olması, okulumuz öğrencileri, öğretmenleri ve müdürümüzün gelmesi bize ayrıca motivasyon kaynağı oldu. Tabii ki Pendik Belediyesinin verdiği destek yaptığımız işi bir kez daha sevmemize neden oldu. Bu galibiyette ve lig yolunda bize destek olan başta Belediye Başkanımız Sayın Dr. Kenan Şahin'e, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Süleyman Pergel'e aynı zamanda Pendiksporun değerli hocaları, tesis sorumlusu Ersin ağabey ve malzemecisi kardeşim Engin'e  bu başarıda katkıları olduğunu düşünüyor ve teşekkür ediyorum." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.