HAZIRLIK MAÇLARI

10 Kasım 2016 Perşembe

BeykozÇavuşbaşı emin adımlarla
1.Amatör Lig 18.Grup zirve mücadelesi yapan iki takım BeykozÇavuşbaşı ve Sarıgazispor takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabaka hafta içi oynanmasına rağmen hatrı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından takip edildi.


Her iki takımda müsabakaya son derece arzulu başladı.BeykozÇavuşbaşı takımı dakikalar ilerledikçe oyunda hakimiyetini hissettirmeye başladı ve Kubilay'ın etkili oyunu ile pozisyonlara girmeye başladı.

Günün başarılı ismi Kubilay ceza sahasına çaprazdan girerken savurduğu füze defans oyuncusuna da çarparak filelerle buluşunca Sarıgazispor takımının direnci kırıldı.

Bu gol sonrasında daha da morallenen BeykozÇavuşbaşı takımı oyunun kontrolünü doksan dakikanın sonuna kadar Barış ile bir gol daha bularak neticelendirmesini bildi.


Müsabaka sonunda BeykozÇavuşbaşı takımı namağlup liderliğini devam ettirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.