HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2016 Salı

BEYKOZ U15 SELİMİYE’DE FAİR PLAY’E AYKIRI BİR GOLLE MAĞLUP

BEYKOZ U15 SELİMİYE’DE FAİR PLAY’E AYKIRI BİR GOLLE MAĞLUP
Selimiye Stadında oynanan U15 Yaş A Kategorisi müsabakasında Selimiyespor, Beykoz 1908 A.Ş. Takımını 3-2 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj elde etti. 

Maç Beraberlikle devam ederken, Sarı-Siyahlı ekipten bir futbolcu sakatlandı, sağlık görevlisi tedavisini yapıp ayrıldıktan sonra artık gelenekselleşen bir olay olan topu rakip takıma gönderme hareketine ev sahibi takım futbolcuları riayet etmeyince ve bu pozisyonun ardından da gol gelince Beykoz 1908 Teknik Kanadından centilmenlik dışı harekete eleştiri geldi.

Sarı-Siyahlı ekibin Futbol Akademisi Başkanı Mehmet Şahin maçın ardından yaptığı açıklamada, ” Bu tür centilmenlik dışı hareketlere anlam veremiyoruz. Geriye dönüp baktığımızda 3 yılda bir anda sayamayacağım derecede altyapı takımlar şampiyonlukları yaşadık, ancak nice önemli maçta centilmenliğimizden ödün vermedik. Bu prensibimizi bozan kendi futbolcularımıza cezalar verdik. Ancak Selimiye Stadında şampiyonluğa etki edecek bir müsabakada da olsa yaşananları tasvip etmek mümkün değil. Herkes önüne şapkasını alıp bir düşünmeli. Böylesine alt yaş kategorilerinde bu ruhu çocuklarımıza veremiyorsak ileride neler yaparlar tahmin bile edemiyorum” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.