HAZIRLIK MAÇLARI

18 Kasım 2016 Cuma

BEYKOZ İLÇESİ SPOR KULÜPLERİ SAHA SORUNLARI İÇİN TOPLANDI

BEYKOZ İLÇESİ SPOR KULÜPLERİ SAHA SORUNLARI İÇİN TOPLANDI
Beykoz İlçesinde yaşanan saha sorunları Omko Tesislerinde düzenlenen toplantı ile masaya yatırıldı. Beykoz Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen toplantıda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile kulüp temsilcileri katıldı.

Toplantıda ana gündem maddesi olarak Marmara Üniversitesi Rektörlüğünün şaşkınlık veren bir kararı ile Beykoz İlçe Takımlarının Anadoluhisarı Spor Akademisi Sahasında antrenman yapmalarının yasaklanması karşısında nasıl bir yol izleneceği masaya yatırıldı. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, bir süre önce Beykoz Belediyesi ile Marmara Üniversitesi Besyo Dekanlığı arasında yapılan protokolün hayata geçirilmesinin ardından böylesine bir karar alınmasının üzüntü verici olduğunu ve hiçbir gerekçe ile izah edilemeyeceğini beyan etti.

2 Saati aşkın bir süre devam eden toplantıda Kulüp Başkanları yaşanan süreç ile ilgili görüşlerini aktardı. Oldukça geniş katılımın olduğu toplantıda 50 dolayında kulüp temsilcisinin olması dikkatlerden kaçmadı. Toplantıdan çıkan ortak karar ile öncelikle Marmara Üniversitesi Rektörlüğü nezdinde bir görüşme talebinde bulunulacağı, kararın geri alınması yönünde talepte bulunulacak, ardından buradan çıkacak karar doğrultusunda, olumlu ya da olumsuz olması durumunda ona göre bir eylem planı içerisinde olacaklarının karara bağlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.