HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2016 Çarşamba

BEYKOZ ÇAYIRINDA OLAĞAN ÜSTÜ HAL UYGULAMASI YOK.

BEYKOZ ÇAYIRINDA OLAĞAN ÜSTÜ HAL UYGULAMASI YOK. 
KANLICASPOR BEYKOZ ÇAYIRINI MESKEN EDİNDİ
Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör ligdeki temsilcilerinden Kanlıcaspor‘da ikinci devre hazırlıkları devam ediyor.
Anadolu Hisarı sahasının Olağanüstü Hal ve güvenlik gerekçesi gibi komik bir bahane ile spor kulüplerine kapatılmasının ardından, Kırmızı-Beyazlı ekip ilçede çalışacak saha bulamayınca adresini yine Tarihi Beykoz Çayırı olarak belirledi. Teknik Sorumlu Aydın Akbaş bu şartlarda çalışmanın negatif bir etkisi olduğunu söylerken, ” Diyecek kelime bulamıyorum, Beykoz ilçesinde İstanbul’un en büyük arazilerinin olduğu bir yerde antrenman yapacak yeterli saha bulunamıyorsa diyecek kelime bulamam. İnşallah biran önce kendi sahamıza yeniden kavuşuruz ve bu üzüntü verici durum ortadan kalkar. Beykoz Çayırında antrenmana korkarak çıkıyoruz, her an bir görevlinin gelip çıkın demesi olası ve de verilecek bir cevabımızda maalesef olmaz bu talebe” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.