HAZIRLIK MAÇLARI

18 Kasım 2016 Cuma

BEYKOZ 1908, BAĞLARBAŞI MAÇININ OYNANACAĞI STAD DEĞİŞTİ.

BEYKOZ 1908, BAĞLARBAŞI MAÇININ OYNANACAĞI STAD DEĞİŞTİ.
İstanbul Süper Amatör Lig verilen 1 hafta aradan sonra yeniden start alıyor. İlk yarının son haftasında oynanan  Beykoz 1908 A.Ş.-Bayrampaşa Altıntepsispor maçında yaşanan istenmedik olayların ardından Sarı-Siyahlı ekip disiplin kuruluna sevk edilmişti.
Ceza kurulundan bugün açıklanan kararın ardından hafta sonunda Pazar günü Paşabahçe Stadında oynanması gereken Beykoz 1908-Bağlarbaşıspor maçının yeri değişti. Buna göre karşılaşma Pazar Günü Saat 13.00’de Alemdağ Stadında oynanacak.

Ceza kurulu ile TFF İl Temsilciliğinin maç programını hazırlayan bölüm arasındaki iletişim sorunu nedeni ile cezanın Feriköy maçına sarkması gündemde iken Sarı-Siyahlı ekip Yöneticilerinin öğleden sonra yapmış oldukları müracaatın ardından karar değişti ve ceza bu hafta sonundaki maçta uygulanma kararı çıktı. Beykoz 1908 A.Ş. Genel Kaptanı Mehmet Şahin bu önemli hatayı çözdüklerini söylerken, ” Gün boyunca Bağlarbaşı maçına olan konsantreden öte bu kararının düzelmesi yönünde yoğun mesai harcadık. Hak yerini buldu ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.