HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2016 Salı

Başın Sağolsun Engin ÇatırBalıkesirspor takımı antrenörlerinden Engin Çatır'ın babası Enver Çatır Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Yarın Balıkesir Bahçelievler camii öğlen namazına müteakip cenaze kaldırılacaktır.Amatorun Dunyasi ekibi olarak başta Engin Çatır hocamız olmak üzere ailesine ve tüm sevenlerine başın sağolsun diyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.