HAZIRLIK MAÇLARI

18 Kasım 2016 Cuma

BAŞKAN GÜLER: ÇENGELKÖY MAÇI ÖNCESİNDE TÜM CAMİAYI SAĞDUYUYA ÇAĞRISINDA BULUNDU.

BAŞKAN GÜLER: ÇENGELKÖY MAÇI ÖNCESİNDE TÜM CAMİAYI SAĞDUYUYA ÇAĞRISINDA BULUNDU.
Gaziosmanpaşaspor kulübü başkan Ömer Güler Pazar günü saat 14.00 te kendi sahalarında oynayacakları Çengelköy Spor Yatırımlar A.Ş maçı öncesinde sağ duyu çağrısında bulundu . Güler, karşılaşmaya Belediye başkanı. İlçe kaymakamı ,eski kulüp başkanları, yöneticileri, çeşitli şekilde emeği geçen herkesi ve taraftarları davet etti.

Gaziosmanpaşaspor'un büyük bir camia ve taraftar kitlesine sahip, köklü bir kulüp olduğuna dikkat çeken Gaziosmanpaşaspor kulübü Başkan Güler, “Göreve geldiğimiz günden beri gece gündüz demeden çalıştık, bundan sonra da üzerine koyarak çalışmaya devam edeceğiz. Gerek Adnan Keskin hocamız gerekse oyuncularımız güzel bir çıkış yakaladı. Her maçımız final havasında geçiyor. Amacımız bu maçtan da 3 puanla ayrılmak. Hedefimiz bu sezon yeniden profosyonel lige çıkmayı başarabilmek. Teknik heyet ,oyuncu , yönetim ,taraftar olarak hepimizin tek hedefi de bu . Biz üstümüze düşen görevi yaptık . Ancak bugüne kadar ilçemizin atanmış ve seçilmiş idarecilerimizden gelinen bu süreçte elle tutulur gözle görünür bir icraat göremedik. Belediye başkanımızı defalarca davet etmemiz halde sezon başaından beğri maçlarımıza gelmedi. Sayın başkanHasan Tahsin Ustan’ın bu hafta yapacağımız Çengelköy karşılaşmasına gelip, camia olarak ne kadar güçlü olduğumuzu göstermesini istiyoruz .Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bir araya gelmeliyiz. Bal liginde mücadele etmek asla bize yakışmıyor. Bu hafta stadımızı doldurmalı dosta düşmana Gaziosmanpaşaspor’un ne büyük camia olduğunu göstermeliyiz” şeklinde konuştu. Öte yanda taraftarlar da bastırdıkları broşürlerde “ATKINLA,FORMANLA ,BAYRAĞINLA HERKES MAÇA “ slogonuyla taraftarları maça davet ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.