HAZIRLIK MAÇLARI

8 Kasım 2016 Salı

BAŞAKŞEHİR ÇANAKÇA'DAN UMUTLU DÖNDÜ.

BAŞAKŞEHİR ÇANAKÇA'DAN UMUTLU DÖNDÜ.
ÇANAKÇA : 1 BAŞAKŞEHİR : 3
İstanbul 1.Amatör Lig 1. grupta şampiyonluk yarışı gittikçe kızışıyor. 12 puanla lider durumdabulunan Bolluca haftayı bay olarak geçirince ilk 6 sırada yer alan takımlar ardı ardına sıralandı.

Bu müsabakalardan biride İzzettin Stadı'nda Çanakça ile Başakşehir arasında oynandı. Başakşehir deplaşmanda Çanakça karşısında aldığı 3-1 lik galibiyetle 3 puanı hanesine yazdırırken liderle arasındaki puan farkı da 2'ye düştü.


İzzettin Stadı’nda oynanan maçta 2 de penaltı atışından yararlanamayan konuk takıma 3 puanı getiren golleri 20.  dakikada Mahir, 32. dakikada Ramazan ile 66. dakikada Salih attı. Yeşil Sarılılar 70. dakikada Vedat, 78. dakikada da Ahmet’in ayağından 2 penaltı atışını gole çeviremedi.

Maçın son bölümlerinde sahada rakibine oranla daha iyi bir oyun ortaya koyan Yeşil beyazlılar, sayısız fırsatı değerlendiremediği bu bölümde 90+1. dakikada Mustafa ile farkı ikiye indirmesine rağmen yenilmekten kurtulamadı.


Maçın son bölümlerinde Başakşehir Teknik Direktörü Ünal Özbey galibiyete rağmen takımın verdiği pozisyonlar nedeniyle çılgına döndü.

Çanakçaspor farklı mağlup olmasına rağmen son bölümdeki oyunuyla alkışlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.