HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2016 Salı

Bandırma Veteranlar duygulandırdıEkim ayında aramızdan ayrılan HacıOsmanHalilMırız'ı unutmayan Bandırma Veteranlar,Saruhanlı Vereranlar ile oynadıkları müsabaka öncesinde bu anlamlı pankart ile çıkarak sporserverleri ve Mırız ailesini duygulandırdı.
Başta Erdek,Bandırma ve Balıkesir olmak üzere Türkiye çapında tanınan ve sevilen iş adamı Sporun ve Sporcunun dostu,destekçisi HacıOsmanHalilMırız'ı Amatorun Dunyasi ekibi olarak bir kez daha rahmetle anıyoruz ve yakınlarına tekrar başınız sağolsun diyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.