HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2016 Cuma

Bahçeköyspor'dan, Günyamaç'a Yarım Düzine

Bahçeköyspor'dan, Günyamaç'a Yarım Düzine 
İstanbul 1.Amatör Lig 9. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sarıyer temsilcisi Bahçeköyspor, evinde ağırladığı kötü bir dönemden geçen Kağıthane temsilcisi Günyamaç Spor karşısında sahadan 6-1 galibiyetle ayrıldı. Gültepe Özgençlik Spor'un bay geçtiği hafta da maç fazlası ile 2. sıraya kuruldu.

Karşılaşmaya ev sahibi Bahçeköy Spor hızlı ve etkili başladı. Geçtiğimiz haftalardan çok sayıda cezalı futbolcuları bulunan Günyamaç genç kadrosu ile direnç göstermeye çalışsa da Ali Kaya'nın biri penaltıdan olmak üzere 2 golüne engel olamadı. Günyamaç bu gollere Neşet ile cevap verse de ilk yarıyı 2-1 önde kapatan takım Bahçeköy Spor oldu.
İkinci yarıda sahada ki etkili futbolunun yanı sıra skor üstünlüğünü elinde bulunduran Bahçeköy farka gitti. Bu sefer sahneye Yasin Arslan çıktı ve attığı 2 gol ile farkı 3'e çıkarttı. Karşılaşma da Bahçeköy Spor adına Kubilay Duman ve Hasan Sezer Cömertîn golleri ise skoru belirledi. 
BAHJÇEKÖYSPOR : 6 - GÜNYAMAÇ : 1

STAD : Orman Fakültesi
BAHÇEKÖYSPOR : Osman Demirkale, Seyit Ahmet Açar, Emre Yıldırım, Hasan Sezer Özmerd, Ayhan Kabil, Evren Bülbül, Yasin Arslan, Burak Bilal Demirel, Ali Kaya, Ufuk Aktaş, Eray Ertürk
YEDEKLER : Kürşat Öz, Kubilay Duman, İlker Karaman, Turan Can, Mithat Mert Bekar, Vahit Kavrazlı, Mete Yayla
Teknik Direktör : Ersin Şenyurt

GÜNYAMAÇ : Furkan Bayır, Mehmet Özen, Hasan Özen, Mustafa Atakan Tatlı, Murat Ay, Yahya Yura, Burhan Kayış, Neşet Darende, Murat Baldal, Nazım Enes Eker, Furkan Karademir
YEDEKLER : Enes Karacan, Mert Yüksel, Ömer murat Koç, Mehmet Çaykara, Halil Çınar, Mithat Ar
Teknik Direktör . Ali Osman Çorbacı

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.