HAZIRLIK MAÇLARI

20 Kasım 2016 Pazar

Bağlarbaşı'ndan altın değerinde üç puanBağlarbaşı'ndan altın değerinde üç puan
Süper Amatör Lig 8.Grup mücadelesinde Beykoz1908 ve Bağlarbaşı takımları Alemdağ stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakaya konuk ekip Bağlarbaşı takımı iyi başladı ve defansın bir anlık duraklamasından faydalanarak skoru 0-1 yaptı.Bu gol sonrasında beraberlik için rakip kaleye giden Beykoz1908 takımı aradığı golü ilk yarının son dakikalarında YunusEmre'nin ayağından penaltıdan buldu.İlk kırkbeş dakikada iki takımında çabası karşılıklı gol dışında bir gol getirmedi.


Müsabakanın ikinci yarısına iki takımda beraberliği bozma adına çeşitli hücum organizasyonlarında bulundu.


İlk devrede sakatlığı nükseden YunusEmre oyundan alındı.ikinci yarıda Nejdet'in ters vuruşunda top kendi kalesine gol olunca Bağlarbaşı takımı tekrar 1-2 öne geçti.


Bu gol sonrasında takım olarak risk alan Beykoz1908 takımı oyunu rakip sahaya yıkmasına rağmen bir türlü arzuladığı golü bulamadı.


Kaptan Ahmet defanstan sürekli hücuma çıktı.Ceza sahası dışından savurduğu füze üst direğe çarparak auta gitti.


Müsabakanın doksanıncı dakikasında Bağlarbaşı ceza sahasına sıkışan pozisyonda  birçok vuruş gerçekleşmiş ama bir türlü top filelerle buluşamayınca müsabaka 1-2 Bağlarbaşı lehine sonuçlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.