HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2016 Salı

Badminton’da İlker Tuzcu Ve Emine Seçkin Avrupa Şampiyonu Oldu

Badminton’da İlker Tuzcu Ve Emine Seçkin Avrupa Şampiyonu Oldu
Hollanda’da düzenlenen Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonasında Sporcularımızdan İlker Tuzcu Tek Erkekler ve Çift Erkeklerde Avrupa Şampiyonu oldu. Emine Seçkin ise Tek Bayanlarda ve Çift Bayan Avrupa Şampiyonu olurken Karışık Çiftlerde Bronz Madalya kazandı. 
Sporcularımızdan Avni Kertmen Karışık Çiftlerde bronz, Zehra Bağlar ve Ayda Nur Şener ise Çift Bayanlarda bronz madalya kazandı.

Teknik Direktörlüğünü Ahmet Bozdam, Antrenörlüğünü Celalettin Kanber’in yaptığı Milli Takımımız Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonasını toplamda 4 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak tamamladı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.