HAZIRLIK MAÇLARI

21 Kasım 2016 Pazartesi

AVCILAR BELEDİYE SPOR' DAN KRİTİK GALİBİYET

AVCILAR BELEDİYE SPOR' DAN KRİTİK GALİBİYET
İstanbul Süper amatör Lig 8. grupta üst sıraları yakından ilgilendiren maçta İstanbul Konya Spor, Avcılar Belediyespor'u Namık Sevik Stadı'nda konuk etti.
Aynı stadda birde Bölgesel Amatör Lig müsabakası da olunca karşılaşma sabah erken saatlerde oynanmak zorunda kaldı.

Sezon başında her iki takımda lige şampiyonluk parolası ile başlamışlardı. ilk yarı boyunca iki takımında zaman zaman hedeflerinden şaştıkları müsabakalar olunca ilk yarı sonunda sıralamada kendilerine ancak orta sıralarda yer buldular. İkinci yarının ilk maçında yeniden yükselişe geçmek isteyen iki takımın mücadelesinde istediği sonucu alan konuk ekip Avcılar Belediye oldu. 
Ligin ilk müsabakasında kendi sahasında İstanbul Konya Spor'a 2-1 yenilen Avcılar Belediye bu galibiyet hem rövanşı aldı, hem de rakibinin puan olarak önüne geçerek büyük bir avantaj sağladı.

Namık Sevik Stadı’nda oynanan maçta 90 dakika boyunca oyunda etkili olan konuk ekip Avcılar Belediye oldu. İlk yarısı golsüz kapanan maçın 77. dakikasın da oyuna ikinci yarıda dahil olan Vedat Cengiz’in attığı golle 3 puanı hanesine yazdıran Avcılar Belediyespor, Cengiz’in golünün yanı sıra 3 tane net fırsattan da yararlanamadı. Avcılar Belediyespor bu sonuçla puanını 17’ye yükseltirken İstanbul Konya da 16 puanda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.