HAZIRLIK MAÇLARI

23 Kasım 2016 Çarşamba

Amatorun Dunyasi ekibine dev transferAmatorun Dunyasi ekibi kadrosunu genişletmeye başladı ve bu doğrultuda Çorlu Temsilciliği 1969 doğumlu duayen Hakan Kaplan'a verildi.
Yıllardır Çorluspor1947 ve Çorlusspor haberlerini sporseverlerle buluşturan usta bundan böyle Amatorun Dunyasi ekibinin Trakya'daki eli ayağı kısaca her şeyi olacak.
Özellikle Çorlu'dan biz İstanbul'lu sporseverlere ulaştıracağı haberler ve fotoğraflarla kalbinizde taht kuracağını garanti ediyoruz.
Bu güne kadar Trakya basınına ve muhabirlerine kazandırdığı sayısız haber ve foto ile Trakyalı,özellikle Çorlu'lu sporseverlerin takipçisi Hakan Kaplan'a Amatorun Dunyasi ekibi olarak aramıza hoşgeldin diyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.