20 Kasım 2016 Pazar

1.Amatör Lig 20 Kasım Pazar günü oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçları

1.Amatör Lig 20 Kasım Pazar günü oynanacak olan müsabaka programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

2. GRUP
12:30 Hadımköy - Çiftlikköy (Hadımköy) 1-1
15:00 S.Ortaköy - İstanbul Kayaşehir (S.Ortaköy) 1-2
15:00 Avcılar Yeşilkent - Güzelce (Firüzköy) 1-2

4. GRUP
13:00 Yenişehir - Küçükçekmece İY (Beyoğlu) 2-8
15:00 K.K.Mevlana - Kağıthane (Kazım Karabekir) 2-0
16:30 Muradiye - Kocamustafapaşa (Çilekli) 7-2
17:00 Bağcılar İY Cemspor - Rumeli Kavağı (Mahmutbey) 3-2

6. GRUP
13:00 Ateştuğla - Hamidiyespor (Mahmutbey) 2-3
13:00 Terazidere - Selvispor (Bayrampaşa Bld) 2-0
13:00 Pınarspor - Küçükayasofya (Çayırbaşı) 5-1
15:00 Sefaköy Kartal - Cevat Köprübaşı (Sefaköy Kartal) 2-1
15:00 Yeni Özkartal - Tophane Tayfun (Gazi Mahallesi) 1-1

8. GRUP
13:00 Sanayi Mahallesi - S.Sultançiftliği (Mehdi Sancak) 2-2 Maçta hakeme fiili saldırı olduğu için maç tehir edildi.
13:00 Şişli Yayla - Esenler (Feriköy) 1-0
15:00 Bahçelievler - İstanbul Trabzon (Kocasinan) 0-0
15:00 Gültepe - Zeytinburnu Yıldız (Seyrantepe) 0-0
15:00 Kilyos - Cerrahpaşa (Çayırbaşı) 2-1

10. GRUP
11:00 İstanbul Gümüşhane - Kanarya Azim (Mehdi Sancak) 2-2
13:00 Örnektepe - Karadolapspor (Mehmet Akif Ersoy) 2-1
15:00 Mimarsinan - Akatlar (F.Mimarsinan) 2-1
16:30 Aksaray - Çayırgücü (Namık Sevik) 0-1

12. GRUP
15:00 Kartaltepe - Balat Yeşilova (Bayrampaşa Bld) 8-1
15:00 İstanbul Bayburt - Seyrantepe Yeşilce (Mehdi Sancak) 0-1
15:00 Öz Alibeyköy - Sultanmuratspor (Eyüp Karadolap) 0-0
17:00 Güneşli - Boğaziçi (Mahmutbey) 23 Kasım

14. GRUP
11:00 Balkan Yeşilbağlar - Barbaros (Kartal Yunus) 1-1
15:00 Örnekköyspor - Koşuyolu (Ortaçeşme) 1-0
15:00 Esnafspor - İdealtepespor (Sultanbeyli 75.Yıl) 5-1
16:30 Cevizli Anadolu - Taşdelen (Kartal Bulvar) 7-0

16. GRUP
13:00 Maltepe Yıldız - Yamanspor (Şile) 2-1
15:00 Kartal Yuvası - Valide Tayfun (Kartal Yunus) 0-3
15:00 Pendik Kavakpınar - Elmalıspor (Kurtköy) 2-1
15:30 Orhanlıspor - Acıbadem (Tuzla Bld) 1-0

18. GRUP
13:00 Adalar - Yakacık (Kartal Yunus) 3-3
15:00 Gülensuspor - Acıbadem Üsküdar (Başıbüyük) 1-0
15:00 Pendik Güllübağlar - Kemahspor (Dolayoba) 1-4
15:30 Beykoz Çavuşbaşı - İstanbul Altınordu (Çavuşbaşı) 3-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.