HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Yeşilköyspor, İstanbul Sinop Deplasmanından 1-0 Galip.

Yeşilköyspor, İstanbul Sinop Deplasmanından 1-0 Galip.
İstanbul Süper Amatör Lig 10.Grupta üç kırmızı katrın çıktığı, iki şutun direklerden döndüğü haftanın önemli maçında, lider Yeşilköyspor deplasmanda İstanbul Sinopspor karşısında aldığı tek gollü galibiyetle liderliğini sürdürdü.


10.Grupta lide Yeşilköyspor ile iddasını sürdürmek isteyen İstanbul Sinopspor takımları ligin 8.Haftası Küçükçekmece Metin oktay sahasında karşı karşıya geldiler. Günün bu önemli maçını Cihan Ataş,Oğuzhan Yılmaz ve Ramazan Gülhan hakem üçlüsü yönetti.

6.Dakikada misafir takım Yeşilköyspor sol taraftan ortalan top ceza sahası içinde Muhammet’in dokunuşu top az farkla auta çıktı.
12.Dakikada Yeşilköyspor köşe atışı kullandım köşe atışından gelen topu kaleci Serkan yumruklayarak topu uzaklaştırdı.

21.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor takımında Emrullah sol taraftan geliştirdiği atakla takım arkadaşı Vurkan pasını verdi. Başarılı futbolcunun sert şutu top savunmaya çarparak kornere çıktı.
25.Dakikada atılan uzun topla buluşan ev sahibi İstanbul Sinopspor takımında Talha aldığı topla hızla rakip kaleye doğru yöneldi sağ tarafta takım arkadaşı Emrullah'a pasını verdi verilen pasla ceza sahası içine girdiği anda kaleci Mert zamanında çıkarak topu kontrol altına aldı ve golle izin vermedi.

35.Dakikada misafir takım Yeşilköyspor serbest vuruşu kazandı topun başına geçen Muhammet’in sert şutu kaleci Serkan çift yumrukla topu uzaklaştırdı.
38.Dakikada yine misafir takım serbest vuruş kazandı Ozanın kullandığı serbest vuruşu kaleci Serkan yine top yerinde müdahalle ederek kontur ol altına aldı.
43.Dakikada atılan ara pası ile buluşan Yeşilköysporlu Ozan topla birlikte ceza sahasına girer girmez şutu kaleci Serkan zamanında çıktı ve golle izin vermedi.

İlk yarı golsüz sona erdi
50.Dakikada Yeşilköyspor takımında Yılmaz topa ceza sahası içinde topla elle müdahale eti bunun üzerine karşılaşmanın orta hakemi Cihan Ataş penaltı noktasını gösterdi. Sar-Lacivertli İstanbul Sinopspor da topun başına geçen Emrullah ayağının içi ile topa vurdu top yan direkten döndü ve İstanbul Sinopspor mutla bir golden oldu.
53.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor takımında ikinci yarıda Metinin yerine oyuna dahil olan Furkan önündeki iki rakip oyuncuyu geçerek ceza sahası içine girer girmez topu ayağından fazla açınca kaleci Mert zamanında çıkarak golle izin vermedi.
55.Dakikada ev sahibi takım İstanbul Sinopspor da günün başarılı isimi Talha kaleyi karşıdan görecek şekilde sert şutu top kale direğini yalayarak auta çıktı.
58.Dakikada Yeşilköyspor takımında Hızır ceza sahası dışından topa çok sert vurdu top üst direkten döndü.
63.Dakikada misafir takım Yeşilköysporlu Tolganın sert şutu top üsten az farkla auta çıktı.
65.Dakikada köşe atışından gelen top Hızır çok iyi yükselerek kafa vuruşu top üst direğe çarparak auta çıktı.
68.Dakikada Yeşilköysporda köşe atışından gelen top Yılmaz sert vurdu kaleci Serkan çok güzel bir refleksle uzanarak golle izin vermedi.
78.Dakikada Yeşilköyspor takımında ceza sahası içine ortalan topla buluşan Tolga topu ağlara yollayarak misafir takımın gollünü attı ve takımını 1-0 öne geçirmiş oldu.
85.Dakikada misafir takımda Günay atılan ara pası ile rakip kaleci Serkan ile karşı karşıya geldi başarılı kaleci yerinde hamle yaparak kontutrol altına aldı ve gole izin vermedi.
89.Dakikada misafir takım Yeşilköyspor takımında Günay kırımızı kartla oyun dışı kaldı ve Yeşilköyspor sahada 10 kişi kaldı.
90+1.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor takımında Barış rakibine kastı tekme attı düşüncesinden direk kırımızı kart gördü ve iki takımda sahada 10 kişi kaldı.
90+3.Dakikada bu sefer ev sahibi İstanbul Sinopspor takımında Burak ikinci sarı ve kırımızı kartla oyun dışı kaldı ve sarı -lacivertli takım 9 kişi kaldı.
Zorlu ve çekişmeli geçen bu önemli maçı misafir takım Yeşilköyspor Tolganın attığı golle karşılaşmayı 1-0 kazanarak üç puanı alan takım olurken 18 puanla da liderliği de sürdürmüş oldu.
Ev sahibi İstanbul Sinopspor kendi sahasında güçlü rakibine karşı güzel futbol oynamasına raten 1-0 mağlup sahadan ayrılırken karşılaşma sonrası İstanbul Sinopspor yöneticileri ve taraftarları karşılaşmanın hakemlerine kötü yönetiminden dolayı tepki gösterdi.

Saha: Küçükçekmece Metin Oktay
Hakemler: Cihan Ataş, Oğuzhan Yılmaz, Ramazan Gülhan
İstanbul Sinop spor: Serkan, Zekeriya, Buğra, Burak, Soner, Barış, Talha, Metin(Furkan),Yusuf (Hakan), Emrullah, Vurkan (Emre)
Yeşilköy spor: Mert, Veysel, Bektaş, Ozan (Onur),Erdi (Hüseyin) Hızır, Günay, Tolga, Yılmaz, Muhammet, Alper(İbrahim)
Gol:78.Dk Tolga

Kırmızı Kartlar: 89.Dk Günay-Yeşilköyspor,90+1.Dk Barış ve 90+3.Dk Burak İstanbul Sinop spor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.