HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ekim 2016 Cuma

Yeşil Sahaların İhtiyar Delikanlısı

Balat Yeşilova’nın ihtiyar delikanlı kalecisi
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Balat Yeşilova spor’un 44 yaşındaki ihtiyar delikanlı kalecisi Mevlüt Uğurdoğan ilerlemiş yaşına rağmen gençlere taş çıkartıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu grubunun güçlü takımlarından olan Sultanmuratspor’a karşı teknik direktörün şans vermesi üzerine karşılaşma boyunca sahadaki arkadaşlarını uyarması zamanında toplara çıkması ve kurtarışları ile Sultanmuratspor karşında takımının galibiyetinde büyük pay sahibi oldu.

Tercümeli kaleci Mevlüt Uğurdoğan yaptığı açıklamada Okmeydanı spor’da fazla forma şans bulamadım Okmeydanı kırgın falan değilim. Bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Semtimin takımı olan Balat Yeşilova spor takımına geldim.
Hocalarıma ve genç kardeşlerime yardımcı olmak amacıyla bulunmaktayım bu hafta as kalecimiz olan Yavuz kardeşimin isi sebebiyle gelememesi üzerine Sultanmuratspor karşında hocam bana görev vererek,"Mevlüt sana güveniyorum bugün sana görev vereceğim." dedi. Bende hocam sen ne dersen o dedim ve
Sultanmurat spora karşı kaleyi korudum ve çokta iyi maç çıkardığıma inanıyorum ve bana güvenen hocamı mahçup etmediğim içinde mutluyum Kendime ve takımı arkadaşlarıma güveniyorum bu sene sürekli şampiyonluk yarısının içinde olacağımızı düşünüyorum. En az gurubumuzdaki takımlar kadar
iddialıyız." dedi.

Mevlüt Uğurdoğanın oynadığı takımlar, Bozkurtspor, Cihangirspor, Kanaryaspor, Altınayspor, Kemahspor, Neslişahspor, Y.S.Selimspor, Mimarsinanspor, Eyüp Çırçır İmarspor,Okmaydanı Fetihspor ve Balat Yeşilovaspor takımlarında 30 yıldır başarı ile kalecik yaptı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.