HAZIRLIK MAÇLARI

5 Ekim 2016 Çarşamba

Yeniköy'e Zaman Yetmedi.

Yeniköy'e Zaman Yetmedi.
U15/A ligi 8. grupta 2. hafta müsabakasında FSM Gençlik, Yeniköy Spor'u Kağıthane Belediyesi Sadabad Sahası'nda konuk etti. 

Karşılaşmayı Sinan Bora, Sedat Gümüşten, Ahmet Tunç Şen hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakanın ilk yarısını Batuhan Karadağ'ın golü ile FSM Gençlik 1-0 önde kapattı. FSM Gençlik ikinci yarıda Kadir Kılıç'ın golü ile farkı ikiye çıkardı. Golden sonra Yeniköy Ali Mert Darçalı ile farkı 1'e indirse de geriye kalan zaman Yeniköy'ün karşılaşma da eşitliği sağlamasına yetmedi. ev sahibi FSM Gençlik sahadan 2-1 lik galibiyetle ayrıldı. 2 yorum :

Bayram Karakus dedi ki...

Bravo çocuklar. . durmak yok yola devam

Bayram Karakus dedi ki...

Bravo çocuklar. . durmak yok yola devam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.