HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ekim 2016 Cumartesi

Yahya Kemal'den Kritik 3 Puan

Yahya Kemal'den Kritik 3 Puan
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grupta üst sıralarda yer tutmaya çalışan Yahya Kemal, son haftalarda yaşadığı puan kaybına evinde konuk ettiği Alibeyköy Parseller ile son verdi.

Haftaya 7 puanla giren Yahya Kemal, 3 puanlı Alibeyköy Parseller Spor'u Yahya Kemal tesislerinde konuk etti. Her iki takım açısından da çok önem taşıyan karşılaşmada ev sahibi ekip hem futbol, hem de skor olarak istediğini yapan ve alan taraf oldu.
Karşılaşmanın ilk yarısını 10. dakikada Doğan Çakır ve 45. dakika da Kenan'ın golleri ile 2-0 önde kapatan ev sahibi Yahya Kemal oldu. İkinci yarıda da etkili bir futbol otaya koyan ve gol pozisyonları yakalayan Yahya Kemal 48.dakikada Burhanettin Olgar ile farkı 3'e çıkardı. 81. dakika da günün golcü isimlerinden Kenan bir gol daha buldu ve Yahya Kemal farkı iyice açtı. 4-0
Karşılaşmanın son dakikalarında Alibeyköy Parseller Efe Tahsin (88') ve Hüseyin Can Yaşar (89') ile farkı ikiye düşürsede Yahya Kemal sahadan 4-2 galibiyetle ayrıldı.
YAHYA KEMAL : 4 - ALİBEYKÖY PARSELLER : 2

7. HAFTANIN SONUÇLARI

Mecidiyeköy - Kocasinanspor (Seyrantepe) 1-1
Beylikdüzü - Kaynarcaspor (Gürpınar) 1-1
Yahya Kemal - Alibeyköy Parseller 4 -2
İstiklalspor - Bağcılar Güneşlispor (Bakırköy 1No) 1-2

Tuzla Şifaspor - Çayırbaşıspor (Tuzla Bld) 1-1


8. HAFTA PROGRAMI

KOCASİNAN - ÇAYIRBAŞI
BAĞCILAR GÜNEŞLİ - MECİDİYEKÖY
A.PARSELLER - OSMANİYE İSTİKLAL
KAYNARCA  - YAHYA KEMAL
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - TUZLA ŞİFA


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.