HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

Yahya Kemal'de Hedef Şampiyonluk.

Yahya Kemal'de Hedef Şampiyonluk.
U17/B 11.Grupta Zirve Mücadelesi veren iki ekip Yahya Kemal Spor ve Yıldırım Bosna Spor  Yahya Kemal Spor Sahasında karşı karşıya geldi. U17/B Ligi Olmasına Karşın Seyir Zevki Yüksek ve Futbol Kalitesi Olarak Elit Ligleri Aratmayacak Bir  Karşılaşma Oldu .
İki ekipte karşılıklı ataklarla maça iyi başladı, savunma da hata yapmayan Yahya Kemal Spor hücumda etkili olmaya çalışırken  43. dakikada kaptanı Batuhan Kerim'in Yaklaşık 35 metrelik mesafeden kaleye gönderdiği çok sert vuruşla 1-0 öne geçti ve devre bu golle tamamlandi. İkinci yarıda da Yahya Kemal Ev sahibi olma ve 1-0 lik skorun verdiği avantajı arkasına alarak 2. yarının başlamasıyla rakibin üzerine giderek 48.dakika da Yusuf ve 60.dakikada Sinan'ın ayağından bulduğu gollerle maçı net bir skorla 3-0 kazanmasını bildi ve ilk haftalarda zirve yolunda büyük bir adım attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.