HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Yahya Kemal, Kocasinan Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Yahya Kemal, Kocasinan Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.
İstanbul Süper Amatör Lig 5.grupta klasman mücadelesi içinde olmak isteyen Yahya Kemal Spor hafta sonu oynayacağı Kocasinan maçının hazırlıklarını kendi sahasında yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor. 

Geçen hafta Çayırbaşı karşısında hesaplarında olmayan bir beraberlik aldıklarını belirten Teknik Direktör Metin Boğa Kocasinan maçının bu sebeple daha fazla önem taşıdığını belirtti. 
Metin Boğa "Geride kalan 4 haftada tüm kredilerimizi kullandık. Bundan sonra puan kaybına tahammülümüz yok. Tüm ekip olarak bunun farkındayız. Tek hedefimiz 3 puan" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.