HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ekim 2016 Pazar

Yahya Kemal, Çayırbaşı Maçı Öncesi Kahvaltı Da Bir Araya Geldi.

Yahya Kemal, Çayırbaşı Maçı Öncesi Kahvaltı Da Bir Araya Geldi.
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grubun iddialı takımlarından Yahya Kemal Spor bugün Çayırbaşı Stadı^nda oynayacağı Çayırbaşı maçı öncesinde Takım Kaptanı Sinan Yeşil'in işletmeciliğini yaptığı Piraye Cafe'de bir araya geldi. 


Maç öncesinde birlikte kahvaltı ve yemek yiyen futbol takımına yöneticilerde eşlik etti. Takımın moralinin yüksek olması dikkat çekerken Teknik Direktör Metin Boğa "Bugün önemli bir maça çıkacağız. Rakibimizde İstanbul'un köklü takımlarından. Ancak yolumuza devam etmek için buradan mutlaka puan çıkarmalıyız. Hedefimiz 3 puan."dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.