HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ekim 2016 Pazar

Topçular iki attı üç aldıSüper Amatör Lig müsabakasında Topçular takımı Alibeyköy Stadyumunda Nişantaşıspor'u ağırladı.
Doksan dakika boyunca iki takımda son derece istekli ve tempolu bir futbol ortaya koydu.Zaman zaman iki takımında oyunda dengeleri değiştirme adına ataklarına ve hücum organizasyonlarına tanıklık ettik.


Doksan dakikalık süe zarfında girdiği pozisyonları rakibinden bir fazla değerlendirip gol ile neticelendiren evsahibi Topçular takımı üç puana uzanan taraf oldu.


Nişantaşı takımı tecrübeli kaptan Abdi Karataş'ın harika golüne rağmen puan yada puanları getirecek golü Topçular filelerine göndermeyi başaramadı.


Doksan dakika sonunda üç puanı kazanan taraf olan Topçular takımında mutluluk,Nişantaşı takımında ise mağlubiiyetin verdiği hüzün vardı.Topçular takımı galibiyeti KartalBelediyespor maçında sakatlanan takım arkadaşları Volkan Albayrak!a armağan ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.