HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

TFF Plaj Futbolu Ligi'nde şampiyon Seferihisar Citta SlowAlanya'da 17 Ekim'de başlayan 2016 TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri 23 Ekim 2016 Pazar günü oynanan iki maç ile tamamlandı.
Nabufit Alanyaspor ile Seferihisar Citta Slow'un ligin şampiyonunu belirleyecek final mücadelesinde kazanan 6-5'lik skor ile Seferihisar Citta Slow oldu. Üçüncülük için ise Karasu Belediyesi ile Manavgat Belediyesi karşı karşıya geldi. Maçı 4-3 kazanan Manavgat Belediyesi ligde üçüncü sırayı aldı.
2016 TFF Plaj Futbolu Ligi'nde Fair Play ödülünu Arsuz Belediye yöneticisi Ayhan Dik, En İyi Kaleci ödülünü Nabufit Alanyaspor'dan  Mehmet Aşlamacı, En Değerli Oyuncu ödülünü Seferihisar Citta Slow'dan İhar Bristel alırken, finallerin gol kralı Manavgat Belediyesi'nden Baris Nikonorov oldu.
2016 TFF Plaj Futbolu Ligi'nde şampiyonluğu kazanan Seferihisar Citta Slow, plaj futbolunda ülke şampiyonlarının katıldığı 2017 Euro Winners Cup'ta Turkiye'yi temsil edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.