HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2016 Pazartesi

Tekirdağ Derbi müsabakasında gülen taraf ÇorluKültürsporBu gün oynanan müsabakalarla başlayan TekirdağSüper Amatör Lig önemli müsabakasında Çorlukültürspor ve Çorlugençlerbirliği takımları ÇorluGeneralBasriSaran Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakaya etkili başlayan Çorlukültürspor takımı ilk dakikalardan itibaren oyunun kontrolünü eline aldı.


Sahaya daha iyi yayılan ve rakip kalede etkili ataklar yapan yeşil sarılı takım oyunu rakip sahaya yıkmayı başardı.İlk kırkbeş dakikada Ayhan Çorlukültürspor takımının devrearasına 1-0 önde girmesini sağlayan golü kaydetti.


Müsabakanın ikinci yarısında Çorlukültürspor üstünlüğü devam etti.Önce Gökhan sonra Tansu Çorlukültürspor takımının müsabakadan 3-0 galip ayrılmasını sağlayan golleri Çorlugençlerbirliği ağlarına göndermeyi başardı.
Doksan dakika sonunda gülen taraf üç puanı hanesine yazırmayı başaran Çorlukültürspor takımıoldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.